Soutěž 2014 uzavřena

soutez 2014

Chceš blíže poznat jak funguje náš Iceexpress team? Zalézt si v ledu s Mistrem ČR Milanem Dvořáčkem a dalšími skvělými ledolezci a naučit se část z jejich techniky lezení? Chceš vyhrát originální rychlolezecké háky, přesně takové, se kterými se závodí na Světovém Poháru?

Tipuj čas, za který vyleze trojnásobný mistr ČR Milan Dvořáček finálovou cestu MČR v ledovém rychlolezení ve Víru 2014!

 

 

Orientační nápovědou Ti mohou být časy z ročníků minulých, které najdeš zde na stránkách WWW.ICEEXPRESS.CZ .

Pravidla soutěže:
Svůj odhad času s přesností na desetiny (např: 38.07) napiš na email drytool@centrum.cz . Jako předmět emailu uveď ICEEXPRESS SOUTĚŽ. Email musí obsahovat Tvé celé jméno, nick (pod kterým budeš zapsán do tabulky zde na stránkách ), telefonní číslo (pro možnost rychlé komunikace). Soutěž bude ukončena v den konání závodu Adrex Ice Run 2013.

Výhra:

Nejpřesněji tipující obdrží jako cenu pár ledolezeckých háků přímo z dílny Iceexpress v originálním designovém provedení a bude mít možnost účastnit se tréninku ledolezení s Iceexpress teamem, kde se mu bude po celý den věnovat dvojnásobný mistr ČR Milan Dvořáček. Protože s kamarádem, kamarádkou, přítelem, přítelkyní si to zajisté užiješ ještě víc, může sebou výherce vzít jednu další osobu! Zapůjčení veškerého ledolezeckého vybavení je samozřejmostí.

prohlášení: S veškerými údaji bude nakládáno dle zákona o ochraně osobních údajů, nebudou poskytnuty třetí straně, nebudou použity ke komerčním účelům. Slouží pouze pro účel této soutěže.

Čas      Nick

33:33   Majk

34:34   Xjirka

33:09   Artep

28:02   Tata

33:66   Ben tlapka

33:03   Pralinka

32:50   Zigi 

19:99   Neo

31:20   Ilona

33:20   Martina

27:39   Lucie

29:20   Ada75

31:09   zena bozena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *